Domki nad Soliną

Zapraszamy naszych gości do skorzystania z naszej strefy relaksu. Zapewni ona odprężenie, zredukuje napięcie nerwowe i pozwoli zregenerować organizm.

Aby pomóc zrelaksować zmęczone ciało i odzyskać siły witalne zachęcamy do skorzystania z naszej fińskiej sauny suchej z panelem solnym.

Sauna wprowadza w stan głębokiego relaksu, który odpręża i pozwala się wyciszyć. To także świetna forma wypoczynku, która zapewnia rozluźnienie zmęczonych mięśni i pozwala nabrać naturalnej energii do działania.

Sauna jest miejscem wypoczynku i relaksu, na które duży wpływ ma odpowiednie oświetlenie tworzące klimat tego pomieszczenia. W naszej saunie oświetlenie jest delikatne i nastrojowe a goście sami mogą zdecydować o tym jaki kolor oświetlenia wybrać.

W naszej saunie znajduje się panel solny. Krystaliczna sól kamienna jest naturalnym jonizatorem, który efektywnie poprawia jakość powietrza, produkując jony ujemne. Zjonizowane ujemnie powietrze pozwala polepszyć kondycję zdrowotną i działa wspomagająco przy leczeniu wielu dolegliwości, takich jak: astma oskrzelowa, choroby płuc i oskrzeli, niewydolność krążenia, stany pozawałowe, nadciśnienie, choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, nieżyt żołądka, łuszczyca, zapalenie skóry, alergie, uczulenia, różnego typu nerwice, spadek odporności na stres i przemęczenia.

Seans w saunie fińskiej jest znakomitym przeżyciem z wieloma korzyściami dla organizmu. Powietrze w pomieszczeniu rozgrzewa się do temperatury nawet 110°C, a wilgotność powietrza sięga 10%. Badania wskazują, że ma znakomity wpływ na nasze zdrowie.

Po seansie saunowym wskazany jest kilkunastominutowy odpoczynek, aby przyzwyczaić nasz organizm do zmiennych warunków temperaturowych. Pokój relaksu to miejsce spokoju i wyciszenia, gdzie czeka na Państwa kilka leżaków, które pozwalają na wygodny odpoczynek. W pokoju tym istnieje możliwość włącznie delikatnej muzyki relaksacyjnej.

Wypoczynek, a nawet drzemka po zakończeniu saunowania są wskazane, by w pełny sposób zregenerować organizm i cieszyć się dobroczynnym wpływem rytuału na ciało i duszę.